SEIKLUSED SILMAPIIRIL

Lõvikutsikas ja Hiireke

Käes on aeg, mil Eesti on kõige kõrgemal koroona ajastul. Sellest tulenevalt tuleb nüüd ikkagi jalad Eestimaa küljest lahti saada ja minna kusagile välismaale vaatama - kuidas teistes riikides inimesed koroonaga võitlevad.

Kuna Lõvikutsikale kingitud Egiptuse reis jäi ära ja reisibüroo soovis hulga raha juurde - et reis siiski teha, otsustasime raha tagasi võtta ja valida hoopis uue reisi omal käel. Kuna Lõvikutsikal käib lennukite piletite tellimine - möödaminnes telefoni teel, sest selleks on tal isiklik reisikorraldaja Kevin Nautilius Travel-ist, siis saigi tehtud nii, et helistasime Kevinile ja nõudsime lennukipileteid kanaaridele Gran Canariale. Vähem kui 10 minuti pärast olidki piletid olemas ja nüüd on aeg käes ... tuleb minna

21.03.2021 - 28.03.2021

TALLINN - FRANKFURT ja FRANKFURT - LAS PALMAS

Meie reis algas tegelikult veidi varem juba. 19.03. kärutasime oma autoga SynLab ukse taha, ning ootasime võimalust enda haiguse testimiseks. Lõvikutsikal oli testimine elus esimest korda. Täna käis Lõvikutsikas paberitel järel - ning tulemus oligi see, et ta on koroona suhtes "negatiivne".

REISIPILDID
21.03.2021

1 päev 2021 GRAN CANARY - Google Photos
2 päev https://photos.app.goo.gl/njwCdxgcqfF2uuoM8