SEIKLUSED SILMAPIIRIL

Lõvikutsikas ja Hiireke

eesti keila

SEIKLUSED AUTOGA 2017
19.02.2017, Keila Tervisekeskus
Auto: 2002 Audi A4
Seiklejad: Lõvikutsikas ja Hiireke

Päev oli pikk. Sai arvutiga igasuguseid koduseid asju tehtud. Lõpuks said asjad valmis. Kell hakkas juba viis saama, ning Lõvikutsikal ei olnud enam ootamatult mitte midagi teha. Magama minna oleks nagu vara. Telekast pole kah mitte midagi teha - tahaks õue, tahaks midagi põnevat teha.
Siis kargaski Lõvikutsikas äkitsi püsti - hõikas Hiirekesele, käterätt ja ujumispüksid - me lähme nüüd ujuma.
Hiireke vaatas ehmunult vasakule - paremale mõtles et temaga tehakse halba nalja, kuid nali polnud üldsegi nali ega halb. Vaid lõvikutsikal oli juba riided vahetatud - auto võti näpuvahel ning sõit Tallinna võiks alata.
Õnneks tuli kellegil mõistus pähe. Hiireke hakkas hädaldama, kus me pargime - pilet kallis - Tallinn kaugel, raha vähe! Lõvikutsikas on veel isegi Reinule ja Mellele suvereisi raha võlgu. Viimases hädas meenus Hiirekesele, et ta on käinud Keilas. Saigi suund võetud Tallinna poole - kuid siis keerasime rooli vasakule ja Tallinna asemel jõudsime Keila.
Oligi pilet 20 euro asemel 7,20€ ja 25 sõidukilomeetri asemel 16. Ning parkimine - täitsa tasuta!
Lõvikutsikas polnud Keila Tervisekeskuses käinud. Üllatav oli see et riietuda tuli naistega koos - kuid sauna sai minna iga üks omasse sauna. Alles basseinis saime ühiselt koos liguneda vees ja tunda, kuidas mullikesed selga mudivad. Lõvikutsikas käis isegi mitu korda veerennist alla laskmas - algul kartis, siis juba läks julgemaks.
Lõpuks läksime suurde basseini. Lõvikutsika esikäpad kühveldasid kiiresti vett enda alla, et mitte vene kirvest ujuda. No sai ikka 10 meetrit edasi, siis lõppes ramm. Hiireke üritas kah edasi tagasi - tasakesi ujuda!
Edasi üritas Lõvikutsikas minna kohalikku burgeri putkasse burksi sööma - kuid viimane oli suletud, seega nälja vastu sai rohtu alles kodus!
Tore päev see KEILA päev!