SEIKLUSED SILMAPIIRIL

Lõvikutsikas ja Hiireke

estonia

SEIKLUSED AUTOGA 2017
23.06. Maidla, Harjumaa
23.06. Ääsmäe, Harjumaa
24.06. Ülgase, Harjumaa

2017 aastal õnnestus siiski Lõvikutsikal Hiireke autosse meelitada ja jaanipäevale sikutada. Sellel korral käisime siis kokku kolmel erineval jaanitulel.
23.06. esimeseks kohaks oli meil Harjumaal Kiisa - Ääsmäe vahel asuvas külas MAIDLAS. Sissepääs maksis 5 eurot, sest kohale oli tulnud tõsine bänd Hellad Velled.

Laulud olid bändil toredad, kuid - riietus ja esinemine jättis veidi soovida. Lihtsalt nagu kalkarid, kes tulid kusagilt nukatagant välja astusid lavale ja hakkasid ühe soojaga laulma. Teised esinejad vähemalt ponnistavad kostüümidega või on viisakalt riides. Aga jah sellel bändil oli riietus just kui tavapärane - liiga tavapärane teksapüks ja kampsun.

Kuna hakkas külm ja bänd oli nagu ta oli - otsustasime veel samal õhtul 10 kilomeetrit edasi sõita - sest Maidla jaanitule teadete tahvlil oli kaks kuulutust üks neid oli Maidla (sissepääs 5 eurot) - teine aga Ääsmäe kus esines Shanon - sissepääs Tasuta! Korra mul käiski mõte läbi, et ei lähegi Maidlasse vaid kohe Ääsmäele, aga noh sai ju algul nii otsustatud.

Oh saa, kus oli Ääsmäel rahvamass. Kui meie kohale jõudsime oli lõke juba tagasihoidlikum - oli teine päris kaua põlenud ... (jätkub)